В Lantmannen Cerealia ми турбуємося про людей та сприймаємо карантин, як період для розвитку та натхнення

Lantmännen Cerealia

http://lantmannen.ua

Розничная торговля

Вакансии компании
Ірина Проніна
Директор з персоналу та юридичних питань
Lantmannen Cerealia

Бізнес в умах та Люди у серці

Турбота про здоров’я наших працівників є найголовнішим пріоритетом для компанії. За створенням продукту стоїть велика супер команда, яка щодня виготовляє смачні сніданки. Майже вся адміністрація компанії перейшла на дистанційну роботу. Проте більшість наших співробітників працюють на виробництві та у логістиці та не мають змоги працювати віддалено. Тож для нас постало важливе питання організації безпечного простору всередині компанії.

Кожен працівник для нас є цінним і ми вживаємо усіх необхідних засобів для боротьби з COVID-19 :

  • Зайшовши на територію заводу – кожен обов’язково проходить температурний контроль.
  • Усі працівники отримують захисні маски та рукавички
  • На підприємстві організована постійна дезінфекція загальних поверхонь
  • Скрізь розміщені антисептики для рук

Також ми організували транспорт для наших працівників. З початку карантину був оперативно розроблений маршрут трансферу, з урахуванням місця проживання працівників у різних населених пунктах – з дому-на роботу-додому. Водії та працівники в медичних масках. І найголовніший засіб для боротьби з вірусом – це відповідальність перед собою та командою.

В Lantmannen Cerealia ми турбуємося про людей та сприймаємо карантин, як період для розвитку та натхнення

Запуск нових продуктів

В Лантманнен ми шукаємо натхнення у роботі та розвитку бізнесу. Ми прийняли новий виклик і трансформували нашу роботу у новий формат. Ми вирішили не зупинятися і продовжити покращувати себе, власні процеси та наші продукти. Так на світ і з’явились наші оновлені рецептури та нові категорії продукції, якими ми дуже пишаємось!

По перше, ми оновили рецептуру нашої граноли! Гранола з ягодами стала ще смачнішою та ягіднішою. Кожен інгредієнт може значно впливати на смак в цілому. Тому ми змінили рецептуру, в якій тепер ще більше чорниці, лохини та вишні.

По друге, ми запустили категорію Солоних каш в саше. Ми постійно чули відгуки від різних людей - офісних працівників, подорожуючих чи просто дуже активних та зайнятих, що їм не вистачає повноцінного зручного варіанту обіду чи вечері, але тепер цей варіант є разом з АХА! І от на полицях супермаркетах уже з’явився наш широкий асортимент – Кускус з томатами та паприкою, Гречка з грибами та овочами, Булгур с овочами, копченими томатами та зеленню, Банош з вершками, морквою та зеленню. А надзвичайно смачний та яскравий дизайн захопить увагою всіх покупців.

До того ж ми запустили вівсянку з новим смаком, який здивує кожного. А тепер тільки уявіть: ви снідаєте чізкейком. Правда, що не всі можуть у таке повірити? А ми здійснюємо мрії з новою кашею швидкого приготування кокос-ягоди зі смаком чізкейку.

Ні для кого не секрет, що ми вже запустили своє власне виробництво зернових батончиків з йогуртом. І ми не стоїмо на місці! За планом у нас заміна австрійських батончиків з «фруктами та горіхами» та «ягодами» на власні.

В Lantmannen Cerealia ми турбуємося про людей та сприймаємо карантин, як період для розвитку та натхнення

Підтримка співробітників, які працюють віддалено

Ми розуміємо, що нашим співробітникам, які працюють дистанційно, зараз потрібна постійна підтримка та увага. Адже вони ізольовані від зовнішнього світу і людського спілкування. Саме тому ми влаштовуємо тематичні заходи. Залучали співробітників до активності “Сфотографуй себе на роботі в домашньому офісі”, де наші колеги постили фотографії про те, як вони працюють разом з домашніми улюбленцями. Відбувалася активність на день вишиванки – всі зустрічі в TEAMS он-лайн проводилися у вишиванках, хто був присутній на роботі також вдягнув вишиванку. Люди були такі красиві у вишиванках - екрани комп’ютерів пістріли прекрасними людьми у мальовничих сорочках. Неймовірно красиві враження.

В нашій компанії постійно діє книжковий клуб Книгоmannen, який ми повністю перевели в цифровий формат. І відтепер раз на декілька тижнів зустрічаємось в онлайні та обговорюємо нову книгу. Карантин – це ідеальний час для читання та розвитку особистої ефективності.

Ми проводимо English speaking CLUB. В ньому приймають участь усі наші співробітники, які прагнуть удосконалити свій рівень англійської мови та поспілкуватись з колегами. Відтепер ми перейшли в формат онлайн-зустрічей. Останньою темою зборів стала презентація ідей по покращенню процесів у компанії. Після презентації кожного бажаючого своєї ідеї, у нас відбулося відкрите голосування за кращу з них. Переможець отримав бодокарту в розмірі 1000 гривень. А всі ідеї будуть втілені в життя найближчим часом!

Кожного місяця ми проводимо тематичний Muster_HUB, на якому один з наших менджерів або ТОП-менеджерів ділиться унікальним досвідом. Це дуже ефективний інструмент, завдяки якому наші співробітники отримують розуміння, як функціонує наш бізнес в цілому. До того ж це чудова можливість отримати додаткові знання та перейняти унікальний досвід. Ці зустрічі ми також перенесли в TEAMS.

А нещодавно у нас відбулися вже другі квартальні збори менеджменту в онлайн, в яких прийняли участь більше 70-ти наших співробітників. Ми завжди розповідаємо нашим колегам, що саме відбувається в компанії. Це викликає у них довіру та відчуття спільної залученості до досягнення наших цілей. Це дуже важливий елемент нашої комунікації в Лантманнен.

В Lantmannen Cerealia ми турбуємося про людей та сприймаємо карантин, як період для розвитку та натхнення