КОМПАНIЯ TEDIS Ukraine одна з найбільших українських
дистрибуційних компаній
Престижний
роботодавець
працівників
широка регіональна мережа

структурних
підрозділів по всій
території України

один із найбільших платників
податків України
гривень перераховано
до бюджетів у 2015-2017 роках

TEDIS Ukraine увійшла
до рейтингу «500 найбільших
компаній Центральної та Східної
Європи» за версією Deloitte

Про компанію

TEDIS Ukraine є однією з найбільших українських дистриб'юторських компаній.
Компанія заснована у 2011 році.

Останні декілька років TEDIS Ukraine займає лідерські позиції у різноманітних рейтингах найбільших компаній України та системно отримує нагороди у галузі управління персоналом. Основним напрямком діяльності компанії є дистрибуція тютюнових виробів та супутніх товарів. Штат компанії TEDIS Ukraine налічує близько 2500 працівників, регіональна мережа складається з 35 структурних підрозділів по всій території України.
наша місія Компанія бачить свою місію в розвитку ефективної, прозорої дистрибуції FMCG-ринку, у безперервному розвитку та самовдосконаленні завдяки впровадженню інноваційних технологій в управлінські та виробничі процеси, а також у формуванні особливої колективної енергії.
корпоративні цінності
Команда

Для нас вкрай цінно відчувати себе частиною команди професіоналів. Під «командою» ми розуміємо групу людей, об’єднаних спільною метою, взаємодіючих між собою для її досягнення.

Вплив на результат

Для нас виключно важливо не залишатись осторонь процесів, що відбуваються. Ми націлені на кінцевий результат і приймаємо відповідальність за нього. Ми проактивні в способах досягнення результату.

Розвиток

Досягнення амбітних цілей, які ставить перед собою Компанія, дозволяє нам розвиватися як професійно, так і особисто. Лише вирішуючи нові, різноманітні і складні завдання, ми розвиваємося.

Повага

Прийнятою системою відносин в Компанії є повага. Під повагою ми розуміємо визнання рівності іншого, довіра, чесність, відкритість. Повага дає гарантію бути почутим.

Належність до великої, стабільної, статусної Компанії

Для нас важливо не тільки заробляти гроші, а й бути причетними до великих справ. Належність до великої, стабільної, статусної компанії дає нам впевненість у завтрашньому дні.

Гідний рівень життя і праці

Під цією цінністю ми розуміємо офіційне працевлаштування і соціальну захищеність, кар’єрний розвиток, рівень оплати праці та умови роботи. Для нас є цінним те, що компанія надає такі можливо

РОЗВИТОК
І ВДОСКОНАЛЕННЯ
В нашій компанії вітається підприємницький підхід, новаторство та інновації. Підтримується розвиток інноваційних проектів, заснованих на внутрішній співпраці представників різних функціональних напрямів.

Програми корпоративної
системи навчання
регулярно проводяться внутрішні
і зовнішні навчальні заходи для
працівників.
Школа наставництва метою якої є якісна підготовка
ефективних наставників, здатних
передати унікальні знання та
досвід в своїй професійній сфері.
Школа ефективного
менеджменту та лідерства
навчання кращих керівників
різного рівня.
ТEDIS Ukraine – ЦЕ МИ
TEDIS Ukraine – це команда досвідчених спеціалістів. Професіоналізм наших співробітників дозволяє гарантувати якість послуг, які ми надаємо. Кожен із нас та всі ми разом прагнемо розвитку і процвітання нашої компанії. Для нас вкрай цінно відчувати себе частиною команди професіоналів.
Наші цілі ми вважаємо досягнутими, коли у кожному окремому випадку наші партнери, власники та колеги досягають своїх цілей.
Наш добробут залежить від їх добробуту.
Кожен працівник компанії – унікальний професіонал!
Для нас не існує понять «неможливо» та «ми цього не зможемо».
Філософія нашого підходу до бізнесу заснована на принципах Кайдзен – постійний пошук невеликих покращень, які у сукупності дають великий результат.
Ми віддаємо та розуміємо, що віддаючи, ми отримуємо, можливо, навіть більше, ніж віддаємо. Але до віддачі стимулює нас інше – ненаситна потреба дарувати людям радість, роблячи їх щасливішими.
кого ми шукаємо
Ми віддаємо пріоритет наступним
компетенціям ТА якостям:
  • Професіоналізм
  • Прагнення до постійного розвитку і здатність до навчання
  • Здатність діяти в умовах змін
  • Орієнтованість на якість та результат
  • Здатність ефективно працювати в команді

Вакансии компании «TEDIS Ukraine»

Вакансии в текущем регионе: Украина1

з/п не указана
Киев