Статьи

Новий домен: grc.ua (ex-hh.ua) завершує другий етап ребрендингу

Новий домен: grc.ua (ex-hh.ua) завершує другий етап ребрендингу

Минулого року HeadHunter Україна (hh.ua) розпочав процес ребрендінгу. І зараз ми раді повідомити про черговий етап цього процесу – початок функціонування однойменного домену grc.ua.

hh.ua тепер за новою адресою – grc.ua. На порталі, як і раніше, вам буде гарантовано високі стандарти пошуку працівників. Для швидкої орієнтації в резюме пошукачів та пропозиціях про роботу діятиме точний і «розумний» пошук по резюме. Його можливості та зручність використання можна порівняти з Google. У майбутньому функціонал grc.ua буде розширюватися. Що забезпечить ще більш зручний та ефективний пошук нових співробітників.

З grc.ua ви також можете отримати послуги з оцінки талантів та професійного пошуку кандидатів методикою Eхесutive Search.

Ми – один з перших міжнародних кадрових порталів країни, який було утворено ще у 2004 році. Така тривала експертиза дозволяє команді компанії з впевненістю заявити: ринок змінився, старі методи не працюють і компанії, які хочуть бути успішним сьогодні мають робити все можливе. А які хочуть бути успішним завтра – робити ще більше.

grc.ua – більше ніж job-портал

Вакансии дня

Комментарии